Říjen 2012

Něco je špatně... (TT)

27. října 2012 v 15:30 | Natally |  Téma týdne
Nejdřív se všechno zdálo být normální. Byla normální středa, jako vždy jsem šla po škole na basketbal, do cukrárny na zákusek s Míšou a potom domů. Udělala jsem si úkoly, jako vždy. Jako vždy jsem šla na cvilku ven s holkama a když jsem se vrátila, sedla jsem k počítači a chvilku chatovala s kýmkoliv, kdy byl online.
Potom byla večeře. Dnes ji dělala sestra, protože mamce nebylo dobře a šla si lehnout už v sedm. Nebrala jsem to nijak vážně, protože po nabytém dnu jsem měla pořádný hlad, a tak mě víc zajímaly špagety, než lidi kolem mě. Po večeři jsme se společně se Katkou, což je moje sestra, dívaly společně na televizi a když už mě to přestalo bavit, šla jsem se osprchovat, vyčistit si zuby a spát. Nic nenasvědčovalo tomu, že se to stane.

Když jsem otevřela oči, vše kolem mě bylo povědomé, proto mě nenapadlo, že by to mohlo být ono. Zdál se mi sen o počítači, o našem bílém počítači, takže jsem si myslela, že to byl normální sen. Ale když jsem se portáhla, narazila jsem rukou do budíku na nočním stolku. Jenomže já nikdy nepoužívala budík! Začala jsem si všímat detailů. Skříň v rohu pokoje byla větší než moje skříň. Dveře byly místo nalevo napravo a povlečení mělo jiný materiál. Usnula jsem snad v mámině posteli? Ale jak jsem se sem dostala? To jsem měla nějakou noční můru a ječela jsem, že mě mamka vzala k sobě? Ale to se stalo naposledy když jsem byla v první třídě! A navíc se mi zdálo jen o počítači.
V šeru jsem se posadila. Nějak mě bolela hlava. Ale ne... Když jsem se postavila, bylo mi to hned jasné. Bylo to ono. Převtělila jsem se. Prostě to tak bylo. Poprvé jsem to zažila, když mi bylo jedenáct. A potom se to prostě stávalo, nemohla jsem ovlivnit kdy, ani v koho těle se ocitnu. Večer mě většinou docela bolela hlava, když jsem usnula zdál se mi sen, který mi tak trochu naznačoval, co mám udělat a potom jsem se probudila jako někdo jiný. Musela jsem udělat nějakou věc, někdy mi ji sen vyložil přesně, jindy jsem měla jenom mlhavý pocit kam jít, co říct, jak se chovat. A když jsem tu věc udělala, s bolestí hlavy jsem zase spěchala hezky zpátky tam, kde jsem se vzbudila, usnula jsem a ráno jsem to zase byla .
Nevěděla jsem přesně, proč a jak se to děje, ale měla jsem docela slušnou představu. Někdo ovlivňoval osud, pomocí mě, a používal k tomu dost divné metody. Kdo a proč? Tak to bych taky ráda věděla.
Ale teď bylo něco špatně. Nebo alespoň jinak, než doposud.
A to ve více věcech. Před spaním mi nic nebylo. Hlava bolela mamku. Možná to bylo tím, že jsem se převtělila do ní. Nevěděla jsem, že i ty , ve kterých se ocitne moje mysl - nebo duše, něco před tím bolí. Asi to tak bylo, ale bylo možné, že to byla zase nějaká výjimka. A nikdy jsem se nepřevtělila do někoho, koho osobně dobře znám. Jednou jsem byla v těle jedné holky, která kdysi chodila na naši školu, ale o mně ona neměla určitě ani potuchy. Tak proč jsem teď byla tady u nás doma, v těle mamky?
Převtělení byl vždy nezapomenutelný zážitek. Ocitnout se v cizím těle nebylo vůbec příjemné, obvzlášť když to bylo tělo nějkoho hodně starého a tlustého, ještě třeba když měl nějaké zdravotní potíže. Ale už jsem si zvykla. Mnohem radši jsem byla v tělech mladých lidí co měli dobrou kondici, lépe se mi potom zvykalo, jak se pohybovat, protože sama jsem byla docela sportovní typ.
Mamka byla na svůj věk taky docela v kondici, uvědomila jsem si když jsem pomalu přešla ke dveřím. Měla jsem štěstí, že jsem byla právě v jejím těle, protože měla strašně dobrý sluch a sebemenší šustnutí ji vzbudilo. Kdybych náhodou byla v Katce, její sloní kroky by mamku určitě vzbudily a to by nebylo nejlepší.
Otevřela jsem dveře ložnice. Pomalu jsem přešla chodbou do obývacího pokoje. Co teď? Rozhlédla jsem se a uviděla počítač. Vážně tam mám jít? Tak jsem šla. Sedla jsem si k počítačovému stolku a spustila počítač.
Zapnula jsem internetový prohlížeč, takový, co používala mamka, ne .
Klikla jsem do okýnka pro vyhledávání. Co mám napsat? Začal si mi třepat ruka. Jé, mamka má moc pěkně nalakované nehty! uvědomila jsem si. Ale sakra, já se vůbec nesoustředím! Co mám napsat? Co mám napsat? Co mám proboha napsat?
Zavřela jsem oči a prsty zlehka položila na klávesnici. Prosím, ať si kdo jsi pomoz mi, sama na to nedojdu a ty očividně něco potřebuješ vyhledat, tak mi pomoz, řekla jsem v duchu směrem k tomu, kdo mě převtělil, Musela za tím někdo být.
Mamčin prst zmáčkl sám od sebe nějaké písmenko. Potom další a další a ještě několik, až se zapojilo více prstů. Nevěděla jsem co píšou, oči jsem měla zavřené, až do té doby, než jsem ucítila kliknutí na ENTER.
Potom sem se podívala. Cože? Klikla jsem na první stránku. Internetové bankovnictví? Proč?
Ale bylo to tak. Najela jsem do přihlašovacích okýnek. Vždyť neznám heslo ani jméno! Ale zkusila jsem to zase tak, jako když jsem vyhledávala. Přihlášení se podařilo.
Celá jsem se rozklepala. Přesněji celé mamčino tělo. Tady nemám co pohledávat! To není správné! Něco je špatně...
Ale bolest hlavy mě zase zasáhla. Musela jsem kliknout sem a sem. Semhle napsat tohle, tamhle tamto, a tam ještě pár věcí a ptovrdit to a PANEBOŽE!!! Co jsem to udělala?
Zavřala jsem oči, ale jen mi to přivedlo další bolest. Právě jsem někomu na účet odeslala hromadu, hromadu peněz. Našich peněz!
Ou ne, to ne... Musela jsem vstát, a vydat se zpátky do ložnice. Hlava mi třeštila, což znamenalo, že si mám pospíšit. Ale ještě před tím jsem vešla do svého pokoje,kde jsem spala . Bylo strašně divné dívat se na sebe z pohledu někoho jiného. Vypadala jsem neklidně, jako by i ve skutečnosti něco bolelo.
Otočila jsem se a vyklopýtala z pokoje. Au, proč mě ta hlava bolí tolik? Zalezla jsem do ložnice, lehla si na postel a okamžitě usnula. (Více v celém článku)

Místa v srdi... citát

22. října 2012 v 17:30 | Natally |  Ostatní

Zdroje:

KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM!Velké přešlapy a super maličkosti v módě podle Natally.

16. října 2012 v 18:01 | Natally |  Móda atd.
Takže, po dloooouhé době tady mám další článek do rubriky Móda atd.
Přemýšlela jsem nad věcmi, co se mi líbí a co nelíbí (tykájící se oblečení, doplňků...) a na pár jich přišla. Ale (nepsala jsem už, že jsem občas strašná sklerotička-obvzlášť, když se to hodí nejméně?), samozřejmě jsem to zapoměla-částečně. Takže napíšu jenom o tom, na co si vzpomenu (moc toho nebude).
Začneme...
Ale napřed upozornění: Tohle je jen můj názor, vy můžete mít jiný, ale já to vydím následovně:

VELKÉ PŘEŠLAPY

1. "Flexa" - děsná kšiltovka.
Jako první je na řadě taková ta kšiltovka s rovným kšiltem a nemožným střihem, zvaná flexa. Upřímně, nechápu co na ní lidi vidí? Má to být moderní? Hele, hodně lidí kritizuje Justina Biebra, ale proč teda nosí tuhle kšiltku? Vřdyť on ji nosil taky. Mám dokonce jednoho spolužáka, který nosí tu kšiltku a má i účes na Bíbra. Tak ať jsou příště radši tichoučku, když na někoho budou chtít nadávat (užitečná rada i pro mě).
Ale zpátky ke kšiltovce. Máte v ní vypadat jako frajer/ka? Děsnej/á raper? He?
Ne, fakt nevím. Ale vypadá to hrozně. Obvzlášť na některých holkách. Na většině holek.
To je můj názor.
Ne že bych byla nějaká fanynka Justina. Ne. A že bych ho zcela srdce nenáviděla taky ne. Jenom si myslím, že ty kšiltky jsou hrozný :D
Další módních přešlap a navíc super maličkosti... v celém článku.

Kritický stav AFFS!!!

12. října 2012 v 16:10 | Natally |  AFFS/SB
Hele, já to nechápu! Proč nekteré AFFS můžou obíhat a jiné ne? Je to tak těžké? Proč se některé zapíšou a je to jejich posledí komentář?
Vím, obíhat není vždy lehké, ale nemají se zapisovat/brát mě za Affíka, když ví že to nezvládají.
Takže jsem se rozhodla, že budu AFFS mazat. Říkejte si co chcete, tolerovala jsem některé už hoodně dlouho a oni na mém blogu byli max 3x!
!Takže mažu následující:
Lenka (byla milá, ale bohužel neobíhá, moc nebloguje)
Luci (pojem AFFS jí asi nic neříká :()
JayJay (byla milá, ale bohužel neobíhá, moc nebloguje)
Aviva (byla milá, ale bohužel neobíhá, moc nebloguje)
sarikazviratka (byla milá, ale bohužel neobíhá)

Tyhle si ještě rozmyslím:
Darča (poslední dobou vůbec neobíhá, bloguje jen minimálně)
Monnieby wavering-heart.org (je pozastavená, takže nevím co s ní)

Tyhle rozhodně chci nechat:
Knihofil18 (nejlepší AFFS)
ŇuŇů (nejlepší AFFS)
Hurvaizby wavering-heart.org (fajn, ale momentálně je pozastavená)

A tyhle nechávám, protože je znám osobně:
Tiana (nemluví se mnou)
Aničkáá (je fajn)
Roto (je fajn)
Tak, konečně už to mám roztříděné. Doufám, že se smazaní moc nenaštvou, ale chci nabrat nové AFFS, a když jich mám hodně, ale neaktivních, nějak se v tom neorientuji.
A vás ostatní...

Zdroj vykříčníku: klik

Kresba - koťátka

10. října 2012 v 15:11 | Natally |  Fotky a obrázky
Dneska jsme ve výtvarce kreslily kočky... a tak vám sem dávám můj výtvor. Vlastně je to zbytečné, na blog mi stejně chodí jenom Knihofil18 a ŇuŇů, ale aby alespoň ony měly co komentovat ;) :(
A pokud by na můj blog zavítal i někdo jiný (což se nestane), a přečetl si tenhle článek (což se 100% nestane), mám pro něj 2 otázky:
1) Co na mém blogu není dobré?
2) Co na mém blogu je dobré?

Děláš to taky?

9. října 2012 v 16:28 | Natally
My holky..
Při čištění zubů se procházíme po domě. Ve sprše si čteme lahvičky od šampónů. Smějeme se našim vlastním vtipům ještě před tím než je řekneme. Jednu větu můžeme 10x přečíst aniž by sme ji pochopily. Tlačíme do dveří na kterých stojí tlustými písmeny vchod vedle. Ptáme se CO? I když jsme rozuměli. Nesnášíme když nám venku vítr rozfouká účes. Koukáme 10 x za den do ledničky aniž bysme něco jedly. Můžeme 10 x za sebou vidět jeden a ten samej film. Musíme si volat na vlastní mobil aby jsme ho našly. Můžeme koukat na hodiny a stejně nevíme kolik je hodin. V krámě stojíme před mrazákem a nevíme co jsme šli koupit. Otáčíme polštáře aby jsme mohli ležet na tý studený straně. Budíka si nařizujeme na dřív aby jsme mohly déle ležet. Večer když jdeme do postele počítáme kolik hodin můžeme ještě spát.
Komu to něco připomíná?
PS: Pořád nemám nápad na normální článek :(

Něco o Natally...

3. října 2012 v 19:19 | Natally |  Ostatní

Měla jsem sice nápad na jeden článek, ale nakonec z toho sešlo, tak tady máte alespoň pár věcí o mně ;)

1. Kolik je hodin? 19:06 (podle počítače :D)
2. Jak zní tvé jméno podle rodného listu? Tereza
3. Přezdívky? Mnou vymyšlené- Natally, Žabka...
5. Který den dostaneš svůj další narozeninový dort? Ten den, když budu slavit narozky
6. Máš nějaké oblíbené zvíře? Žáby ;)
7. Jakou máš barvu očí? Hnědou
8. A vlasů? Taky... tmavě hnědou
9. Máš piercing? Ne :P
10. A tetování? Taky ne
11. A chceš? Možná...
12. Nejoblíbenější země? ?Eh?
13. Jakou barvu mají tvoje ponožky? Modrou
14. Kam bys ráda cestovala? Amerika - New-York, Anglie - Londýn, Francie - Paříž, Japonsko, Indie...
15. Tvůj nej film? Moulin Rouge, mmm... ;)
16. Jsi momentálně zamilovaná? No, hmm...
17. Tvé nej jídlo? Masové kuličky s hranolkami a brusinkovým džemem
18. Oblíbený den(dny) v týdnu? Sobota a Pátek
19. Nej seriál? Jak jsme poznal vaši matku!!!
20. Jakou používáš zubní pastu? Elmex
21. Nej restaurace? Ikea restaurace :D
22. Nej květina? Asiiii, levandule? Je to kytka? Nebo tulipán? Pořádně sama nevím :/
23. Nej sporty? Plavání
24. Tvůj nej FAST-FOOD restaurant? Asi není
25. Co nejraději piješ? Džusy... pomeranč a multivitamín
26. Jakou barvu má tvůj pokoj? Hodně barev
27. Kde vidíš sebe za 10 let? V bytě v New Yorku - a to myslím vážně!
28. Od koho ti přišel poslední mail? Nevím, moment, kouknu se... BookFan
29.Byla jsi někdy potrestána za zločin? Jaký? Asi né, vždyť jsem žádný nespáchala!
30. Kdy chodíš spát? No, jak kdy :D ;)

Chvilku, chvilinku...

2. října 2012 v 19:22 | Natally |  Blog
Chvilku strpení, prosím ;) ;(
Ano, už končí pozastavení blogu, ale teď momentálně nemám čas napsat článek. Možná zítra, možná do pátku, pokusím se něco vymyslet. Teď jenom zpráva, že pozastavení končí ;)