Listopad 2012

Pozastavuji blog

20. listopadu 2012 v 19:10 | Natally |  Blog
Omlovám se, ale znovu budu muset pozastavit blog.
Prosím, aby si mě Affíci nemazali. Obíhat nebudu, oni také nemusí.
nevím přesně do kdy, bude pozastaveno, takže se ještě ozvu.
Natally

Vyřazovačka (3.kolo)

16. listopadu 2012 v 11:34 | Natally |  Ostatní
Minule vypadl obrázek s číslem 3, jelikož měl nejvíce hlasů.
Hlasujte v anketě pro obrázek, který se vám NEJMÉNĚ líbí. Obrázek s nejvíce hlasy vypadne a nedostane se do dalšího kola.
HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO!

Fňukání jedné ufňukané fňukny (alias Natally)

14. listopadu 2012 v 17:42 | Natally |  Deníček
Tohle je můj první pokus o alespoň trochu deníčkový zápis, když už mám tuhle (prázdnou, nudnou a zbytečnou?) rubriku z názvem deníček. To co si píšu do deníčku, má docela jinou podobu než deníček na blogu, alespoň doposud. Tak to alespoň trochu zkusím zrealičtit (je to spisovné slovo? Asi ne :/ :D) Ale stejně to bude jen článek plný mých nářků a zmařených snů (nemá to žádnou souvislost s článkem Affíka Knihofila18, o tom, jak zničila sny dívce B, fakt nemá :D), protože mi připadá, že se mi nic nedaří, atd... blá blá blá, fňuk, jsem tak osamělá...fňuk... nikoho nezajímám...BLA, BLA, zkrátka a dobře mi vadí:

1. Škola. Začalo to už psaním písemek v pondělí, z nichž byla jedna čtvrtletka. Včera jsem byli na výletě/exkurzi ve Slavkově, ale dnes zase učení a další (už je nepočítím) písemka z angličtiny. Byl by to celkem pohodový den, protože jsme měli dvouhodinovku výtvarky, ale učitelé mě hlásí do olympiád, z matiky a z češtiny. A že prý mám být ráda, že nemám ještě tu z chemie. Té z čejáku bych se nebála, protože 100% nebudu muset jít do dalšího kola, ale z té matematiky mám hrůzu.
2. Rodina. Pořád se s ní hádám. Není deset minut, kdy bych neječela na sestru, nebo mamku, případně oni na mě (dle mého názoru bez důvodu).
3. Výměna názorů? Ve škole je jedna holka, se kterou se nemůžeme ani vystát. Nevím, co proti mně začala mít, ale já se nerada nechám pomlouvat bez povšimnutí, nesnesu, když o mně někdo mluví nehezky. A tak začala naše nenávist. Nesmím zapomenout, smazat si ji z přátel na FB. Jestli to teda už neudělala ona :D
Ale je to divné. Dřív jsem se docela hodně kamarádila s jednou (jinou) holkou, jenže od té doby, co jsem se na ni jednou naštvala ve výtvarce, je to s námi divnější a divnější. Nějakou dobu spolu vůbec nemluvíme, někdy to vypadá, že budeme zase v pohodě, někdy spolu prohodíme jen pár nesmělých vět, ale potom se to zas pokazí a jdem od znovu. Je celkem slušná šance, že právě ta holka si tenhle článek přečte a řekne o něm třeba i té první (se kterou se náramně kamarádí), kterou nemám zrovna v lásce. Ale co už? Takhle jak to píšu, to prostě vidím. Ale nemyslím, že by se jí chtělo jít na můj blog a číst nějaké nudné články. Vlastně bude zázrak, jestli se tady objeví vůbec nějaký komentář!
4. Rozbřesk. Chci jít s ka,marádkami do kina na Rozbřesk, nejlépe v soboru. Jenže to má dva háčky, nevím, jestli jedna z nich na 100% bude moct jet, a další pravděpodobně nepojede vůbec. A druhý zádrhel vězí v tom, že volná místa jsou jen buď moc ve předu, nebo po bocích, ale já bych chtěla úplně jiné. Zkrátka a dobře, možná to přesunu až na příští sobotu a rezervuju lístky co nejdřív, alespoň bude šance na lepší místa, a budu líp vědět, kdo může jet (ale stejně v tom budou podle mě zmatky :(P )

14.11.2012; notebook; planeta Země; Vesmír

Natally (které v krku uvízl nikoli knedlík, ale kus kokosu z kokosové tyčinky, pfff)

HRY jen s papírem a tužkou

12. listopadu 2012 v 20:08 | Natally |  Zábava
Poslední dobou jsme ve škole s kamarádkami hrávaly hry (většinou i v hodině, ale o tom pššš). Ke všem vám stačí pouze propiska (tužka) a papír. Tak jsem si řekla, že se o ně s vámi podělím. Můžou vám zpříjemnit nudné chvilky, a možná si pozměněním pravidel vymyslíte ještě lepší hru ;)

1. KAŽDÝ KRESLÍ KOUSEK
Počet hráčů: 3 (dá se i s více, ale je to poněkud složitější)
Pravidla: Fantazii se meze nekladou
Připravit si: Propisku, tenké pruhy papíru (z A5 se dají udělat asi 4)
Postup: První osoba nakreslí na papírek hlavu nějaké postavy. Může to být kluk i dívka, starý člověk, mladý, pěkný, ošklivý nebo třeba i robot či žirafa, stačí se řídit pravidly :D Ostatní se nesmějí dívat, co kreslí (co kreslí ta 1. osoba) a potom první osoba přehne papír tak, aby hlava nebyla vůbec vidět, pouze spodek krku. Potom předá papír druhé osobě. Ta se na předchozí kresbu nedívá, naváže na krk a dokreslí trup a horní končetiny, papír zase přehne a zůstane vidět jenom pas, ke kterému poslední osoba dokreslí nohy.
* Nám někdy vyšlo například stvoření s dvoumi hlavami (mimozemšťanskými), dívčím tričkem a skotskou pánskou sukní, z pod které vyčuhvaly chlupaté nohy a nebo pěkná asiatka, která má i pěkné triko, ale zato je spodní částí těla kůň, čili je kentaur.

Další hru, při kterých se zasmějete a stačí vám pouze fantazie, papír a psací potřeby naleznete v celém článku.

Vyřazovačka (2.kolo)

7. listopadu 2012 v 18:01 | Natally |  Ostatní
V minulém kole vypadl obrázek číslo 4, protože měl nejvíce hlasů. Zbývá jich ještě 8. Hlasujte v anketě pro obrázek, který se vám NEJMÉNĚ líbí. Obrázek s nejvíce hlasy vypadne a nedostane se do dalšího kola.
HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO. (16.11.2012)

Blog...druhé, třetí a čtvrté holky

5. listopadu 2012 v 17:46 | Natally |  Ostatní
Už dlouho jsem enpsala o nějakém blogu. Tak jsem se to rozhodla ponapravit. Jak jistě víte, můj blog nese název Blog Jedné Holky.
A inspirované mnou si založily blogy i tři moje kamarádky. Jako:

Abych vám o každém bologu řekla něco víc...
Roto - psala poslední článek o prázdninách. Někdo jí totiž napsal nelichotivý komentář k jedné povídce a ona te'd tvrdí, že tam o ní napsal, že je úplně blbá atd. Přitom to není pravda, nepadla žádná nadávka, jen nesouhlas :(
Ma Ky - také dlouho nepsala, ale slibuje, že to co nejdříve napraví. Tak snad.
a Ilon-Ká** - s tou to vypadá nejnadějněji, alespoň prozatím. Články píše, ale je ještě začátečník a tak o jejím blogu moc lidí neví.
Tímhle bych vás teda chtěla poprosit, jestli by ste se nemohli na jejich blogy podívat a případně zanechat komentář, pokud se vám budou líbit. Myslím, že je to jen povzbudí k dalším pěkným článkům.
Děkuji, Natally :)

Vyřazovačka

4. listopadu 2012 v 12:34 | Natally |  Ostatní
Takže, mám pro vás vyřazovačku. Je to moje první vyřazovačka, tak doufám, že není úplně hrozná :D
Hlasujte v anketě pro obrázek, který se vám NEJMÉNĚ líbí. Obrázek s nejvíce hlasy vypadne a nedostane se do dalšího kola.
Hlasování bylo ukončeno!

Avatar

3. listopadu 2012 v 16:18 | Natally |  Filmy, seriály
Jak jistě všichni víte, dnes večer jede na Prima Family film s názvem Avatar.
Mám na vás 2 otázky:
1. Viděli jste ho?
2. Jestli ano, kde?
Já jsem ho viděla, byla jsem v kině na 3D. Ale myslím, že 3D je lepší u animovaných filmů :(
Tak si Avatar nenechte ujít a já mám pro vás takový trailer:
Natally :)

Roztomilé kočky (a jeden pejsek)

1. listopadu 2012 v 14:23 | Natally |  Zvířata
3 videa, 10 koček, 1 pejsek...