Únor 2013

Až...

26. února 2013 v 16:30 | Natally |  Moje literární pokusy
Poslední dobou (poslední dobou si lidé v mém okolí začínají všímat, že poslední dobou, používám příliš často slovní spojení "poslední dobou") mě nějak chytla poezie. Mám notýsek, kam si zapisuju básně (např. z knih) a sama traké nějaké vymýšlím. Dneska se mi povedlo jednu z nich dokončit, a tak jsem se ji sem rozhodla dát. Napiště mi prosím do komentářů, co si o ní myslíte.
Systémové kecy: Omlouvám se, že jsem tady pár dní nebyla (ale oběhnout jsem stihla ne? Dvakrát týdenně? Většinou oběhnu už na začátku týdne, a pak nemusím mít strach, že to nestihnu.). A také pořád nemám sepsanou další kapitolu Propasti. No jo, já vím, jsem děsná. Ale neměla jsem čas ani na jiné věci :(
A teď už k básničče. (Celou ji najdete v celém článku.)

AŽ...


Až mě zamknou do ocelových pout,
Až už se v kazajce nebudu moct hnout,
Až ti bouře nedovolí dál plout,
Až se pod hladinou nedokážeš nadechnout.

Stay - Rihanna ft. Mikky Ekko

21. února 2013 v 18:07 | Natally |  Hudba
Před nedávnem jsem narazila na jednu úžasnou písničku - a jak už to u mě bývá, když se mi nějaká píseň hodně líbí, pouštím si ji pořád dokola (třeba u knih, to se mi pak píseň spojí s příběhem, a když ji slyším, vzpomenu si na tu knihu, u které jsem píseň poslouchala - ale to už jsem někdy zmiňovala, ne?). Jmenuje se Stay a je od Rihanny (ft. Mikky Ekko).
Je moc pěkná a její text taky ujde, i když, u přeložených textů je to vždy paradox :D
Dám vám sem dvě verze, protože ta první (je s klipem) by vám mohla dělat problém, pokud nejste přihlášení na Youtube, kvůli přístupnosti (ale ani nechápu proč vlastně?)
Pokud se vám písně nezobrazí, nebo budou pomíchané z jinými, přímé odkazy jsou TADY a TADY.


Obrázky ze znaků

18. února 2013 v 18:06 | Natally |  Zábava
Na různých stránkách jsem hledala obrázky do textů a našla jsem jich pěknou hromadu. některé vám půjdou dát do FB chatu, ale musí být úzké. Jinak se dají použít jako spestření článku na blogu, nebo svého profilu... můžete jimi někoho potěšit atd...
....(¯`v´¯)
..... ·.¸.·´
...¸.·´
.. (
☻/
/▌
/ / ♥ ♥

Více jich najdete v celém článku a předem se omlouvám, kdybych tam měla náhodou nějaké dvakrát, nebo by byli rozházené o.O :)

Propast 4. kapitola

17. února 2013 v 18:22 | Natally |  Moje literární pokusy
Mám tady další díl propasti, tentokrát o něco dělší (HLAS PRAVDY: "Co to plácáš, Natally? Vždyť je to tak dlouhé, že to zaplnilo necelých pět stránek ve wordu." HLAS NATALLY: "Ale no tak, jsou i delší. Word prostě dělá velké mezery mezi řádky.").
Snad se to někomu bude chtít číst :D
Další kapitoly (HLAS REKLAMY: "A například i obrázky postav! Kdo by je nechtěl vidět? nebo třeba banner, abyste Propast mohly propagovat!) najdete kliknutím na logo Propasti níže...


Nails <3

16. února 2013 v 16:59 | Natally |  Móda atd.
Jsem zoufalá, tak malá návštěvnost!
Zkuste

Tumblr_mibksjbh7o1qfm87to1_500_large

Propast 3. kapitola

15. února 2013 v 20:24 | Natally |  Moje literární pokusy
Po dlouhé době jsem se dokopala k napsání další kapitoly Propasti. Mám strach, že ji nikdo nebude číst, ale stejně jsem slíbila, že další díl napíšu a začíná mě to čím dál tím víc bavit. Dokonce jsem si vytvořila různá loga a banner a obrázky postav pro tuhle povídku. Vše najdete, když kliknete na logo propasti níže.
Ale i kdyby se nikomu nechtěla propast číst, dám ji sem a napíšu i další kapitoly. Možná se někdy najde někdo, kdo si ji přečtě :)
3. kapitolu najdete v celém článku :)


PROPAST rozcestník

15. února 2013 v 16:41 | Natally |  Moje literární pokusy

"A potom jsem se jí poprvé, od té do doby, kdy seběhla ze schodů, podívala do očí. Její oči byly naprosto šílené. Zmocnil se mě strach, protože jsem si uvědomila, o co jde."


KAPITOLY:

BANNER:

Pokud by se vám povídka s názvem Propast líbila, můžete si dát tenhle banner na svůj blog.

POSTAVY:

GABRIELA (36)

SÁRA (16)

PATRIK/MAREK (19)

ELENA (16)

3x Your Song

13. února 2013 v 11:31 | Natally |  Hudba
V jednom z mých nejoblíbenějších filmů, Moulin Rouge, je jedna píseň s názvem Your Song. Ale originál myslím spívá Elton John. A potom existuje ještě jedna verze, od Ellie Goulding.
Která se vám líbí nejvíce?
TA Z MOULIN ROUGE:

Shoes <3

11. února 2013 v 20:09 | Natally |  Móda atd.
Na weheartitu jsem našla různé obrázky bot, takže tady máte takový mixík:

Cheetah-cool-heels-nice-favim.com-628862_large

Today... 7.2.2013

7. února 2013 v 15:35 | Natally |  Deníček
No, dnešek byl opravdu k zamyšlení.
Konečně jsem po týdnu a půl šla do školy... a ve škole jsme nebyli, jeli jsme se kouknout do nějaké učňovky - autobusem - (snad neočekávaly, že tam budu chtít chodit?!).
Nebylo to úplně nejhorší, lepší než škola (jako učit se, haha), to každopádně a měli tam moc dobrý čaj (a já čaje zrovna nemusím!). Byli jsme rozdělení do skupinek, pobíhaly po stanovištích a vyráběli různé věci. Byla to taková ta učňovka, kde se učíte být truhlářem, řezbářek, klempý/ířem (jaký í?) či co. U jednoho stanoviště byli dost (uhm) kluci. Místo uhm v závorce si domyslete slovo, jak se pubertální kluci chovají, zahrňte do toho zájem o holky a o věci, co ze spojení holka a kluk vyplívají.
To bylo kapánek nechutné.
No a když jsme jeli zpátky, tak to teprve začalo! Naše (moje a mé nejlepší kámošky- nejmenuje se tak, ale říkejme jí tak (mimochodem, já se taky nejmenuji Natálie (mimochodem, nejsou divné závorky v závorkách?)) - Emily), zasedl jseden kluk z naší třídy. Je - velice mírně řečeno (asi tak mírně, jako když porovnáte velikost pinpongového míčku s velikostí slunce a řeknete, že to slunce je ňáké malé)- plnoštíhlý (nechci pomlouvat (ale co melu - CHCI)). No tak jsem mu "slušně" řekla (zase tak mírně) ať (mírně!) odejde. Nešel. No a pak se do toho přidali ostatní a hlavně ONA! Ta, o které jsem psala tady , ta, kterou strašně nenávidím a nedokážu o ní mluvit slušně, ta, která nosí eskymácké boty (to předbíhám, ten článek jsem ještě nenapsala, zkrátka a dobře moje NEJVĚTŠÍ NEPŘÍTELKYNĚ, která je PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP (radši si zacpěte uši a nechtějte vědět, co jsem to všechno vypípala). Řekla něco ve smyslu:
"Natally, nech toho *koblížka tam sedět."
*nevím, zda řekla koblížka,ale byla to roztomilá přezdívka označující (mírně) plnoštíhlé lidi.
Samozřejmě nebyla jediná, kdo mi říkal, ať ho tam nechám! (Přitom to já jsem se ho vždycky zastávala, když na něj byli spolužáci zlý! A co si jako myslí? Fakt, neznáte ho, ale kdybyste znali. je to ten typ, co když něco není po jeho, zrudne víc než rajče a ječí. V hodinách schválně přestává dýchat, nebo se škrtí a pak je zase jak rajče! Často se s ním hádám a často, ČASTO zapomínám, jak hrozný je!) Třeba o rok starší kluk, řekl něco ve smyslu, ať si sednu vedle něj, že nemusím být pořád na holky. Myslel tím, že nemusím být furt s Emily. Tak jsem to vzdala, vzdala se svého místečka a šla si s Em sednout dopředu. Ale pěkně jsme si zanadávaly! Později mě napali takové věci, co jsem jim mohla říct, co jsem mohla udělat. ne mohla, MĚLA! Ale už bylo pozdě.
Proč člověka vždycky napadne, co měl říct, až když už je pozdě?
Ale já už nezapomenu, jací jsou. Nesmím! Když si někdo znepřátelil Natally, má to mít! Já z boje neutíkám!

!?what?!

6. února 2013 v 11:50 | Natally |  Ostatní
Nevím proč, ale nějak mi blbne blog. Když jdu na blogy mých affs, tak u některých se mi zobrazují jen staré články (půl měsíce/půl roku) a někde když chci komentovat článek, tak napíše něco v tom smyslu, že se stránku nepodařilo najít, či co. Takže nevím, jestli se mi povede všechny oběhnout, protože pak třeba mé komentáře u článků nenajdete (kdo prohledává staré články? Já jo, ale furt čumím do ŽEBŘÍČKŮ). Nestává se vám to taky? A vidíte vůbec tenhle článek? :(((
Takže se omlouvám, jestli se mi nepovede vás oběhnout :(
A NEBO PROBÍHÁ NĚJAKÁ AKCE, O KTERÉ NEVÍM, ALE SOUVISÍ SE SMAZÁNÍM HROMADY NOVÝCH ČLÁNKŮ?

2NE1 mix písniček

5. února 2013 v 18:38 | Natally |  Hudba
Dnes jsem zase byla bez komplu, dostala jsem se sem až teď. Oběhnu asi až zítra.
Jo a už k tomuhle článku. Každý čtvrtek chodím tancovat do něčeho, co je tak trochu zumba atka trochu ostatní. No a tam jsme tancovali na jednu písničku, fakt šílenej taneční krok (myslím, že už mi docela jde) a ta písnička se mi docela líbila. Tak jsem se učitelky zeptala, co je to za písničku, no a už se k tomu dostáváme. Byla to písnička I AM THE BEST od hudební skupiny 2NE1. Normálně mi nedošlo, že to není anglicky, dokud jsem si nenašla její text :D
Ale ta skupina je docela hustá :D No, posuďte samy:

Co si myslím o... však si to přečtěte

3. února 2013 v 11:11 | Natally |  Moje názory

Jsou mezi námi. Potkáváme je na ulicích, v obchodech, ve škole. Někteří z nás s nimi možná i bydlí. Někteří z nás možná patří k nim.

Ne, nesnažím se vás přesvědčit o existenci mimozemšťanů. Řeč je o někom jiném. O narkomanech. O lidech, co berou drogy. O lidech, co ničí vlastní i naše životy. Ale proč to dělají? Proč vlastně berou drogy?


Vyřazovačka (7.kolo)

2. února 2013 v 14:43 | Natally |  Ostatní
Už zbývají jenom poslední tři obrázky. Hlasujte pro ten, který se vám nejméně líbí, a ten poté vypadne a nedostane se do posledního kola.
PS: Nevíte někdo, k čemu vlastně vyřazovačky slouží? :D

MEME

1. února 2013 v 13:49 | Natally |  Zábava
Tak, jak už jsem slibovala, mám pro vás pár meme. Není to má tvorba, všechny jsou z úžasné FB stránky Meme face komixy.
(více v cč.)