Today... 7.2.2013

7. února 2013 v 15:35 | Natally |  Deníček
No, dnešek byl opravdu k zamyšlení.
Konečně jsem po týdnu a půl šla do školy... a ve škole jsme nebyli, jeli jsme se kouknout do nějaké učňovky - autobusem - (snad neočekávaly, že tam budu chtít chodit?!).
Nebylo to úplně nejhorší, lepší než škola (jako učit se, haha), to každopádně a měli tam moc dobrý čaj (a já čaje zrovna nemusím!). Byli jsme rozdělení do skupinek, pobíhaly po stanovištích a vyráběli různé věci. Byla to taková ta učňovka, kde se učíte být truhlářem, řezbářek, klempý/ířem (jaký í?) či co. U jednoho stanoviště byli dost (uhm) kluci. Místo uhm v závorce si domyslete slovo, jak se pubertální kluci chovají, zahrňte do toho zájem o holky a o věci, co ze spojení holka a kluk vyplívají.
To bylo kapánek nechutné.
No a když jsme jeli zpátky, tak to teprve začalo! Naše (moje a mé nejlepší kámošky- nejmenuje se tak, ale říkejme jí tak (mimochodem, já se taky nejmenuji Natálie (mimochodem, nejsou divné závorky v závorkách?)) - Emily), zasedl jseden kluk z naší třídy. Je - velice mírně řečeno (asi tak mírně, jako když porovnáte velikost pinpongového míčku s velikostí slunce a řeknete, že to slunce je ňáké malé)- plnoštíhlý (nechci pomlouvat (ale co melu - CHCI)). No tak jsem mu "slušně" řekla (zase tak mírně) ať (mírně!) odejde. Nešel. No a pak se do toho přidali ostatní a hlavně ONA! Ta, o které jsem psala tady , ta, kterou strašně nenávidím a nedokážu o ní mluvit slušně, ta, která nosí eskymácké boty (to předbíhám, ten článek jsem ještě nenapsala, zkrátka a dobře moje NEJVĚTŠÍ NEPŘÍTELKYNĚ, která je PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP (radši si zacpěte uši a nechtějte vědět, co jsem to všechno vypípala). Řekla něco ve smyslu:
"Natally, nech toho *koblížka tam sedět."
*nevím, zda řekla koblížka,ale byla to roztomilá přezdívka označující (mírně) plnoštíhlé lidi.
Samozřejmě nebyla jediná, kdo mi říkal, ať ho tam nechám! (Přitom to já jsem se ho vždycky zastávala, když na něj byli spolužáci zlý! A co si jako myslí? Fakt, neznáte ho, ale kdybyste znali. je to ten typ, co když něco není po jeho, zrudne víc než rajče a ječí. V hodinách schválně přestává dýchat, nebo se škrtí a pak je zase jak rajče! Často se s ním hádám a často, ČASTO zapomínám, jak hrozný je!) Třeba o rok starší kluk, řekl něco ve smyslu, ať si sednu vedle něj, že nemusím být pořád na holky. Myslel tím, že nemusím být furt s Emily. Tak jsem to vzdala, vzdala se svého místečka a šla si s Em sednout dopředu. Ale pěkně jsme si zanadávaly! Později mě napali takové věci, co jsem jim mohla říct, co jsem mohla udělat. ne mohla, MĚLA! Ale už bylo pozdě.
Proč člověka vždycky napadne, co měl říct, až když už je pozdě?
Ale já už nezapomenu, jací jsou. Nesmím! Když si někdo znepřátelil Natally, má to mít! Já z boje neutíkám!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Jay Jay | Web | 8. února 2013 v 18:10 | Reagovat

Do školy po tak dlouhé době ? :D Měla jsi zůstat doma :DD

2 Ana "Knihofil18" Syringa Ana "Knihofil18" Syringa | Web | 8. února 2013 v 22:35 | Reagovat

Tak na toto nemám slov... ja by som asi nezniesla, keby niekto tak trucoval.

3 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | 9. února 2013 v 16:39 | Reagovat

Taky mě napadají věci až po hádce... :-) Aspoň ses ho zastala, to nikdo neudělala :-) ostatní jsou lamy a nechápu, proč se mu posmívají

4 Verča Verča | Web | 10. února 2013 v 20:09 | Reagovat

Vykašli se na to.Děcka prostě někdy jsou zlý a budou...To už nezměníš a hádají se rádi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama