Březen 2013

Pozastavuji blog (už zase)

7. března 2013 v 17:04 | Natally |  Blog
POZASTAVENÍ BLOGU
Důvod: Nedostatek času.
Od kdy: 8.3.2013
Na dobu: Neurčitou, ale snad ne moc dlouhou. Až bude ukončeno, ozvu se mým AFFS! (Je to v pravidlech.)
Jak to bude s články: Pravděpodobně nebudu přidávat
Jak to bude s affs: Obíhát pravděpodobně nebudu, AFFS obíhat nemusí (taky asi nebude co).
NATALLY
Předčasně přeji všem ženám vše nejlepší k zítřejšímu svátku!

Omluva a vysvětlení

4. března 2013 v 17:01 | Natally |  AFFS/SB
Tenhle článek je určen hlavně pro mé AFFS. Asi jste si všimly, že jsem pár dní na blogu minulý týden nebyla, a oběhla jsem jenom jednou. Nuž, za to se vám moc omlouvám, ale prosím, nechte mě to vysvětlit.
Nevím, kdy jsem obíhala, ale vím, že jsem v minulém týdnu jednou oběhla na začátku, a pak si řekla, že po druhé oběhnu až později (že to nemusí být hned nazačátku, jako vždy, že to STIHNU!). Jenže. Jenže. Jenže. Jenže se vyskytla menší komplikace. Ve středu večer mě začalo trochu bolet břicho, a ve čtvrtek jsem už ani nešla do školy, protože bolesti byly o dost horší. No a v pátek jsem šla k doktorce, a nakonec jsem skončila v nemocnici se slepákem, měli mě večer operovat. No, nakonec mě neoperovali, protože se mi to zlepšilo, už to tolik nebolelo, a neoperovali mě ani další dny. Ale nechali si mě tam až do dneška. Takže tak. Dneska jsem přijela z nemocnice. Takže se moc omlouvám, že jsem neobíhala, ale, no, však víte. V nemocnici jsem internet neměla :(
Jo a vy, anorektičky... NECHÁPU VÁS! V pátek jsem za celý den snědla jenom jeden donut, a napila se vody a čaje, a pak jsem úplně umírala hladem. nechápu, jak se mučit hladem může někdo dobrovolně! Ble, ble, ble!!! Odvolávám prohlášení, že nerada jím. Miluju jídlo (fajn, guláš a játra napočítám)!
Takže se ještě jednou omlouvám.
Možná pozastavím na nějakou dobu blog, než se vzpamatuju. Dám vám vědět. Vaše Natally <3