Květen 2013

Fiškus

27. května 2013 v 19:31 | Natally |  Zvířata
Tak jako poslední dobou skoro pořád, článek začnu omluvou za moji neaktivitu. Pokusím se to napravit. Opravdu. Pokusím.

No, ale teď k věci? O čem bude tenhle článek? O Fiškusovi. Fiškus je kocourek, ktřerého moje sestra dostala k Vánocům. A před pár dny prohlásila, že je i můj. Byla jsem nadšením bez sebe, Fiškus (říkám mu Fišoň) je opravdu úžasný kocourek.
Však se můžete kouknout na jeho fotečky ;)

Další naleznete v celém článku.


Daughter - Still

22. května 2013 v 18:00 | Natally |  Hudba


Omlouvám se, že jsem delší dobu nepřidala žádný článek a teď přidávávm taky článek o ničem :D Ale mám tady teď kámošku (navrhovala, ať napíšu článek o ní, ale přeřekla se a řekla něco jako: "Napiš, že jsem uplně vypatlaná a totální holka!" No a divte se mi, že nenapíšu normální článek, ve společnosti pošuka, no :D Ale ve skutečnosti není blbá, je jednou z nejchytřejších ze třídy (hned po mně, samozřejmě :D :D :D)).
Hm, takže... alespoň písnička, pro útěchu!
Klik na celý článek, ať ssssssse zasmějete :D

Nový vzhled

17. května 2013 v 15:26 | Natally |  Blog
Jak jste si jistě všimli, mám nový vzhled. Radši to nebudu nazývat dessign, takže pouze vzhled. Od těch předchozích vzhledů se liší ve více věcech. Zaprvé, nemám žádné okraje, rozhodla jsem se stránku nechat celou černou, aby vynikl více obrázek se stromem v záhlaví. A také hlavní věc - zrušila jsem menu na kraji stránky, teď najdete vše potřabné nad článkami.
Nevím, zda to plně nahradí menu, ale... však rubriky (pod názvem "menu" ... není to divné?) i affs a další věci se dají lehce najít.
A co se týče podobností, stejně jako u předchozího vzhledu s motýlkami sem dala nahoru citát, tentokrát však jiný. Předtím bylo záhlaví hlavně o něm, tentokrát je to jenom taková třešinka.
A co je ještě stejné? Že jsem si vzhled dělala sama. Ačkoliv se po nich pořád sháním, nikdy jsem neměla cizí. No, popřemýšlím o tom.

Jsem se zvhledem spokojená? No, celkem anu. Není to žádné mistrovské dílo, ale jde o to, že jsem si ho dělala sama a splňuje mé požadavky. Líbí se mi, že je takový minimalistický... rozohdně lepší než můj první vzhled :D


A když už je řeč o těch předchozých vzhledech...

Úplně první byl dost barevný:

Další byl zase růžový, ale celkem pěkný, dle mého názoru:

Ten předchozí mám uložený v jiném počítači, takže ho sem bohužel nemůžu dát, ale alespoň sem dám záhlaví (obrázek je krapet větší, takže to má okraje):

Když na obrázky kliknete, uvidíte je ve větším.

Takže, co si myslíte? Pokud se vám vzhled nelíbí, nebojte, pravděpodobně tu nebude věčně. A pokud líbí? Tak to jsem ráda. A také ráda uslyším váš názor ;) Nebojte se vyjádřit se (pokud chcete... v nejhorším bude pod článkem komentů, no co už).

AFFS rozcestník

17. května 2013 v 12:30 | Natally |  AFFS/SB

CHETE BÝT MÉ AFFS?


SEZNAM AFFS:


POZASTAVENÉ:
-

(LEGENDA:
= znám osobně
by wavering-heart.org = nové)

AFFS JAKO RUBRIKAMoje meme

15. května 2013 v 17:58 | Natally |  Zábava
Ano, pravda, všimli jste si správně. Poslední dobou ujíždím na meme vlastní tvorby (a to jsem zatím vytvořila jen 2! Ale, každopádně, neušetřím vás o něj :D

Dnes... 13.5.2013

13. května 2013 v 15:01 | Natally |  Deníček
Taky nesnášíte pondělky? Jo, tak já taky. To vstávání po víkendu.... ale dnes to nebylo zas tak hrozné, na to, jak to probíhá obvykle.
Nikdy jsem moc takovéhle články psát neuměla - jako o tom, co jsem dělala. Takže, od začátku? Můžu vynechat snídani a umývání zubů, oblékání, cestu do školy? (Teď jsem to vážně "vynechala"). Den probíhal celkem normálně, až na milion domácích úkolů. Ale tělocvik... běhaly jsme 60metrů, hrůza :D :D :D
Teď se chystám do knihovny, s mou AFFS Ilon-kou**. A vůbec mě nenapadlo, o čem napsat článek. Říkala mi, ať napíšu drabble, ale já jsem tak líný člověk :D
Takže asi tak.
jen jsem vám sem chtěla dát své meme, moje první vlastní tvorba, tak snad se bude líbit ;)

Vyřazovačka (8.kolo) FINÁLE

8. května 2013 v 8:08 | Natally |  Ostatní
V minulém kole vypadl obrázek číslo 1. Nyní zbývají poslední dva obrázky. Tentokrát tedy bude otázka trochu jiná... který obrázek je NEJHEZČÍ, a tudíž má vyhrát?

Nails 2 <3

7. května 2013 v 13:42 | Natally |  Móda atd.
Na weheartitu jsem našla pár obrázků nehtíku....
Které jsou podle vás NEJ?
1)
Large
2)
Large
3)
Large
4)
Large
5)
Large
6)
Large
7)
Large
8)
Large
9)
Large
10)
Large

Ano, je to jak by se řeklo "z každého rožka troška", ale každý člověk má jiný vkus... tím pádem musí být přirozeně rozmanitější výběr, ne? ;)

Bridgit Mendler - Hurricane

5. května 2013 v 16:58 | Natally |  Hudba
Ano, zase nemám čas na normální článek. Ale víte, teď je u mě zrovna kámoška... a co jsem dělala přes týden? Užívala si prázdnin! Od středy (?1.5.2013) do další středy (?8.5.2013) totiž na naší škole probíhají prázdniny. Super, ne?
Tak vám sem alespoň dám jednu fajn písničku ;)