Říjen 2013

Můžu poprosit?

31. října 2013 v 16:13 | Natally |  Ostatní
Celý dnešní týden jsem nepřidávala články (omlouvám se, nějak mi to nevyšlo, zvláštní že o prázdninách mi přidávání jde hůř, než když je škola :D).
Ale konečně se ozývám...

REAKCE IMAGINÁRNÍCH NÁVŠTEVNÍKŮ:
Hurá!
anime | Tumblr

... s prosbou o tři LIKE.

REAKCE IMAGINÁRNÍCH NÁVŠTEVNÍKŮ:
i hate you gif | Tumblr

Ale notak, imaginární návštevníci mého blogu!
Tumblr

Mohal bych vás poprosit o pár likeů na stránky, kde dělám adminku? A to na následující:

1. Pretty little liars & Ravenswood

Prvně to byla stránka jenom o PLL a já se pouze zeptala, zda můžu taky adminkovat, ale původní adminka mi stránku přenechala úplně a tak se stránka stala mou. Najala jsem další adminku a když vyšel i spin-off seriál k PLL Ravenswood, předělala jsem název a najala další dvě adminky. Ovšem pokud by o to někdo stál, mohl by se možná také stát adminkou (adminem :D :P) ;)
Takže pokud máte rádi PLL, nebo Ravenswood, můžete dát like, přidáváme tam různé věci týkající se těhhle dvou seriálů, včetně jedné mojí krapet pošahané teorie na téma kdo je A! ;)

2. We love TVD & The Originals

Stránku jsem založila s mojí kamarádkou ze Slovenska, půvdně byla jenom o The Vampire diaries, ale potom se stala i stránkou o spin-offu The Originals. Takže pokud ty seriály máte rádi, můžete dát like.

3. Když se chceš mít jako prase v žitě, musíš být svině

Tak a tuhle stránku mám z těhhle stránek nejdéle, založila sem ji se sestřenicí a už vystřídala pár názvů (doufám, že tenhle zůstane :D :3). Nemá nějaké zvláštní zaměření... Ale like by potěšil ;) (už pro ten název :) :D)
:D

Takže mockrát děkuji za všechny like ;)
al and allNa všech stránkách se podepisuji jako adminka *Natally* ;)

Aniamce jsou z http://weheartit.com :)

Harry Potter - trošičku jinak!

27. října 2013 v 15:27 | Natally |  Zábava
Máte rádi Harryho Pottera? Já ano, takže následující videa mě dost pobavily, nebo se mi líbili. O co se jedná? O jakésy remixy Harryho Pottera... no, však si to poslechněte sami!

Projistotu jsem vám do závorek (YT) dala odkaz na ty videa na Youtube, protože blog je někdy přehází, takže radši si to pusttě přes odkaz...


1. Perfektní remix od Mikea Relma (YT)
2. Dubstepový remix "You're a Wizard Harry!" (YT)
3. Avada Kevadra! (YT)
4. Dubstepové zpracování "znělky" Harryho Pottera (YT)

Liebster Award

22. října 2013 v 19:36 | Natally |  Projekty, challenge
Dvě blogerky mě "nominovali" na? do? projektu "Liebester Award". Upřímně, nevím, k čemu to přesně slouží a kdo to vymyslel, ale alespoň je to nápad na článek, takže proč ne? Více v celém článku ;)

Postcrossing - zábava letící kolem světa

17. října 2013 v 15:49 | Natally |  Zábava
Účastním se takového...projektu?...a napadlo mě, že by jste možná také měli zájem. Jde o to, že se zaregistrujete na TĚHLE stránkách a posíláte a dostáváte pohlednice z ciziny a do ciziny.
Co potřebujete? Umět alespoň základy angličtiny, kdyžtak vám může pomoct Google překladač, něbo nějaký známý, kdo angličtinu ovládá.
Jak to funguje? Zaregistrujete se, dáte tam svoji adresu, kde bydlíte, můžete o sobě napsat pár řádků do vašeho profilu a potom si můžete vygeneroval něčí adresu. Na tu adresu byste měli teda poslat pohled, často se z profilu člověka, komu adresa patří, dozvíte, co má rád a tudíž víte, o čem psát d pohlednice. Nesmíte zapomenout na pohlenici napsat její ID!
Takže, až něco napíšete, pohlednici pošlete na vygenerovanou adresu a až té osobě přijde, zaregistruje její ID a tím pádem je potvrzeno, že jste pohlednici poslali, ona přišla a nyní můžete čekat, až přijde pohlednice vám. Samozřejmě ji nesmíte zapomenout zaregistrovat!
Já zatím odeslala jenom jednu pohlednici (do Ruska) a dostala jednu (ze Švédska), ale chystám se psát další. Pohled vám může přijít (nebo ho můžete poslat) z různých zemí, jak Asie, Evropy tak i Ameriky (těmi jsem si jistá) a co já vím, možná i z Austrálie nebo Afriky.

(17) Tumblr

Vyzkoušejte to, stojí to za to!
Obrázek je z: http://weheartit.com

Ylvis - The Fox (A dalších pár rozhněvaných keců na téma Madam Stylová)

14. října 2013 v 18:27 | Natally |  Hudba
Nevím,jak mám začít článek, tak prostě začnu tak, jako vždy, čiže, jak mě zrovna napadne.
Takže.
V rádiu jsem slyšela jsednu písničku a řeknu vám, je fakt... bláznivá? Ale líbí se. Až na ty občasné liščí tentononci a konec (ten mě až tak neoslovil), by to mohla být normáulní pěkná písnička (ok, nebereme text, ale melodii). Jenže ona není. Ale právě to ji činí tak super a zajímavou!
Pro pošahané zastánce Miley Cyrus: Tohle znamená být originální a mít vlastní styl! Ne nějaké bezduché twerkování a sexuální poměr s demoliční koulí, popř. kladivem (ok, možná to je originální a "její styl" a strašne swag (víte co mi swag může?...), ale prostě být jiný a hm, fajn, super? Nevím jaké slovo použít... Toho dosáhli tvůrci videa, jenomže Miley je spíše z 98% zkrátka trapná).
TAK DOST, DOST, DOST, tohle neměl být další článek na téma jak nesnáším Madam Stylovou, ne, tohle je článek o písničce The Fox, která vám možná rozesměje (něco jako éra Gangnam Style! Konečně něco, co stojí za to a je NOVÉ (což pornografie není, sorry Miley)).

CO ŘÍKÁTE NA THE FOX? A pokud se chcete vyjádřit i ktomuhle... A CO MILEY?

G-Dragon - Crooked

10. října 2013 v 18:25 | Natally |  Hudba
Už ani nevím, jak jsem se přesně k téhle písničce, dostala, ale vypadá to, že jak jsem měla mánii s Andym z Black Veil Bride, budu mít teď mánii s tímhle korejským zpěváke G-Dragonem. Jen tak pro porovnání, jak Andy, tak G-Dragon si oba barví (nebo odbarvují) vlasy a nosí oční linky a mají piersing a tetování :D. Vím, že někomu se takovýhle kluci nelíbí a připadají mu moc zženštilý, ale prostě... já nevím, mě přijdou strašně sexy (jak kdy, na některých fotkách jsou úplně divní, ale v některých klipech, ááááách!). Naštěstí, mojí (jedné z nej) kamarádce se oba taky líbí (ale ona zůstává věrná Andymu, zato já teď obdivuju G-Dragona.) a potom ještě další kámošce (to byla super náhoda!).
Hele, těch keců by asi stačilo, že? :D
Tak tady máte písničku a můžete si i najít text, zpěvák si ho psál sám!!! ;)

Propast 5. kapitola

8. října 2013 v 14:55 | Natally |  Moje literární pokusy
Po strašně dlouhé době přidávám další kapitolu Propasti. Mám ji napsanou už delší dobu a problém je v tom, že další kapitoly napsané ještě nemám a navíc mám strach, že se do toho zamotám. Vím, jak to zkončí, ale nevím, jak se k tomu konci dopracovat, nějak aby to dávalo smysl, nebylo to moc krátké ani moc dlouhé, aby to o něčem bylo a nebylo to extra nudné a prostě... první díl Propasti jsem sice na blog vložila 1. června 2012, ale napsané jsem to měl mnohem mnohem mnohem déle (je to vlastně takový moje "dětská práce", ten začátek... a ten nápad je hoooodně starý - nejdřív mě napadl konec, potom začátek a teď se snažím vymyslet prostředek. Ostatní kapitoly ale už nejsou tolik staré.)
No, tak keců asi bylo dost. Pokud si to někdo vůbec přečte, budu ráda. A pokud by se to někomu líbilo? Byla bych ještě radši.
Asi to nějak dopíšu do konce, protože mi vadí, že jsem to jenom začla a nedokončila. Takže ať to čtete nebo ne... hele, radši žádné sliby předem, OK? :D


10 days character challenge - 4) Nejvíc nenáviděná postava

5. října 2013 v 16:09 | Natally |  Projekty, challenge

10 days character challenge - 4) Nejvíc nenáviděná postava

Přemýšlela jsem, koho nejvíce nesnáším a napadali mě lidé jako pan Zetes z Temných Vizí, nebo... kdo vlastně? Ale potom jsem se rozhodla, že vyberu postavu, kterou nejspíš všichni znáte a tou je

Dolores Umbridgeová

z Harryho Pottera (poprvé se tam objeví v 5.dílu).
Bože, jak já tu ženskou nenáviděla! Teda... moc si na to už nevzpomínám, protože jsem to četla před docela dlohou dobou, ale mám takový mlhavý dojem, že byla příšerná.
Něco o ní? Je malá, tlustá a vypadá jako ropucha. Chodí oblečená v růžové a je to extra protivná potvora. Dokonce si o ní můžete přečíst i na wikipedii a to ZDE (musíte zajít až na spodek článku).
Pravděpodobně se o ní nebudu moc rozepisovat, protože už si moc nevzpomínám a navíc ji asi všichni znáte a možná také všichni nenávidíte. A pokud nevíte (???), kdo to je, zkuste tu wikipedii :D