Liebster Award

22. října 2013 v 19:36 | Natally |  Projekty, challenge
Dvě blogerky mě "nominovali" na? do? projektu "Liebester Award". Upřímně, nevím, k čemu to přesně slouží a kdo to vymyslel, ale alespoň je to nápad na článek, takže proč ne? Více v celém článku ;)


Mám udělat tohle:

1) Řekněte o sobě 10 věcí.
2) Odpovězte na 10 otázek od bloggera,který vás nominoval.
4) Nominujte 5 bloggerů ,kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů. (Ano, přehodila jsem si některé body schválně)
Ne. Pravděpodobně mým chováním tenhle "úkol" nesplním celý, ale proč bych měla? Zaprvé, nechci nikoho nutit, aby dělal něco, co nechce - ne nevadí mi, že mě někdo nominoval - což by se mohlo stát a zadruhé, přijde mi to jako ten otravný druh e-mailů typu "pošli dalším nekonečno lidem a i mně, pokud mě považuješ za kamaráda"… prostě přeposílačka. Hele, je to jen jak to působí na mě, ano? Možná to má nějaký hlubší účel, mně ale bohužel nebyl sdělen.
5) Informujte bloggery o tom, že jste je nominovali.
Vyplývá z bodu 4.
3) Vymyslete 10 otázek pro ty, co budete nominovat.
Udělám to následovně: Pokud by někdo měl zájem se zapojit, ale nebyl nominován, nebo má prostě zájem, můžete odpovědět na moje otázky, jakože jsem vás nominovala. Souhlas?

A teď k jádru věci!:

3)Otázky pro vás:

1.Kdyby jsi mohl/a být zvířetem, jaké zvíře by to bylo?
2.Představ si, že máš možnost dostat odpověď na jednu otázku. Může to být jakákoliv otázka, cokoliv, co tě napadne. Jaká otázka to bude?
3.A jaká asi tak bude odpověď na výše zmíněnou otázku?
4.Jaká je tvoje neoblíbenější kniha?
5.Brečel/a jsi někdy u knihy?
6.Umíš nazpaměť nějakou báseň?
7.Sleduješ nějaké seriály?
8.Jaká je tvoje nejoblíbenější písnička?
9.Umíš plavat? Kdy jsi se to naučil/a?
10.Sushi? (Už si ho jedl/a? Chceš ho ochutnat? Přijde ti nechutné?...)

Samozřejmě, nikoho nenutím a chápu, že vám asi moje otázky budou ukradené, ale byla bych moc ráda, kdyby náhodou někdo chtěl odpovědět. Pokud by se tak stalo, prosím dejte mi vědět, ať si můžu přečíst odpovědi, díky ;)

1) 10. věcí o mně:


1. Mám dojem, že většina mých triček a mikin (prostě vrchní oblečení a taky můj kabátek), nebo alespoň těch, co teď nosím, jsou šedé.
2. Mám doma asi kolem sta knih (některé jsou i dětské, ale počítám ty, které mám u sebe v pokoji, čili moje).
3. Mám hluchého kocourka, říkám mu Ňufík. Chodím ho venčit na vodítku
4. Ráda navrhuji interiéry pro byty a domy (ó mé drahé The Sims 2, jak moc mi chybíš, jak ráda jsem stavěla! Teď mám jen Sims free play na telefonu).
5. Moje nejoblíbenější kniha je Delirium a díky ní "zpívám" ódy na lásku.
6. Brečela jsem u Futuramy (ok, zní to hrozně, ale bylo to tak smutný. No, podruhé zas dojemný. Ok, 2x brečet u Futuramy? Jsem normální?! Ve skutečnosti to nebylo brečení, jen se mi do očí nahrnuly slzy. Zato např. u Upířích Deníků (u toho seriálu), jsem brečela, jako že fakt brečela… víckrát u toho samého dílu (díl 3x22, ten nejlepší díl!). A u knih? Hoho, více se dozvíte níže, ale smrt jedné mé nejoblíbenější postavy jsem oplakávala přes… no, však čtěte dál a zjistíte, jaký jsem uřvánek!)
7. Mám sice ráda čokoládu, ale ne věci, které mají její příchuť. Čokoládový jogurt, puding, nebo zmrzlina? Ne, díky!
8. Nemám ráda brzké stávání. Někdy jsem v posteli třeba až do půl dvanácté (to už teda nespím, ale prostě tam jsem, třeba čtu, nebo něco…)
9. Na lyžích jsem stála jenom jednou v životě, byla jsem malá a tak si z toho moc nepamatuji, jenom to, že mi říkali, že mám "jakoby sedět jako na záchodě". Pro ty, co čekají, že jsem se počůrala, ne, nepočůrala, ani nic jiného, jen mě to strašně nebavilo a chtěla jsem zkusit jezdit. Ale myslím, že jsem nejezdila.
10. Básně mě nejčastěji napadají v koupelně.

2) Tak a teď otázky.

Prvně ty od Ilonky:

1, Máš ráda smrt hlavních postav? No, na to neumím přesně odpovědět. Někdy, když umře někdo, koho jsem zbožňovalo, obrečím ho (jednou jsem brečela asi přes hodinu, nemohla jsem si pomoct, byl mou láskou a umíral!), ale například když píšu povídky, zabíjím hlavní postavy moc ráda. Teda, ne ráda, ale oni prostě musí umřít. Mají to předurčené. A basta!
2, Máš ráda knihy:Oh, Delirium, Delirium, Delirium! Nejlepší knížka <3. Takže dystopické knížky. Taky ujíždím na Upířích Denících (a Temné vize od stejné autorky můžu taky jen zbožňovat), když už jsme u upírů, nebráním se Stmívání… taky nějaké dívčí knížky, ale četla jsem i něco pro starší, třeba u Stopařově průvodce galaxií jsem se smála skoro neustále.
3, Jaký je smysl života? Oh. To je… těžká otázka. Myslím, že je těžké na ni odpovědět, ale od přečtení mé nej knížky Delirium pořád básním o lásce. Takže, zní to sice ohraně, ale podle mě je to láska (teď čtu 3. díl Deliria a láska se tam už nejeví tak růžově jako v prvním dílu, ale přesto… "To mi nikdy nevezmou." Kdybych citovala Delirium :D). Takže poznámka k tomu, že to zní ohraně. Zní to sice ohraně, ale když to pochopíte, najednou to dává jiný smysl.
4, Jsi blázen? Takový ten blázen, jako že někdo řekne "Ty jsi ale blázen…", tak to ano, ale opravdový? Občas si připadám šílená, ale snad úplně nejhorší to nebude. Neříká se, že když vás napadne, že jste blázen, znamená to, že blázen nejste? Nebo šílenec? Nebo to bylo úplně jinak…?
5, Jsem já blázen? :D Takový ten "Ty jsi ale blázen…" :D
6, Píšeš povídky?Ano
7, Zabíjíš někoho ve škole? Občas někdo "zabíjí" mě. Jo, a taky bych nejradši někdy někoho zabila… zní to moc vražedně? Snad…to…nepochopí…někdo…špatně!
8, Ujíždíš na vraždách? Ehm. Trošičku zvláštní otázečka… nejsem opravdový vrah, i když zabíjení v povídkách mi problém nedělá. Nejsem maniak do vražd, ale nějaké seriály, třeba Sběratelé kostí… na to bych se vydržela dívat! Sorry, tahle odpověď není nějak povedená.
9, Jsi člověk? Ano. Vím, mohla bych napsat něco jako že jsem mimozemšťan, ale nechci být zbytečně vtipná, jen alespoň částečně (protože na 100% to nejde. Alespoň pro mě. Často bych tím ubližovala. I sobě) upřímná.
Zkrátka jsem člověk.
10, Myslíš že jsou tohle normální otázky? Ehm, radši se nebudu vyjadřovat… :D

A teď otázky od Elly:

1. Kdybys mohla být nějaká nadpřirozená bytost (upír,vlkodlak atd.) -co by to bylo? Pravděpodobně upír. Bývají krásní a neumírají snadno a navíc mi přijde trošku nechutné být psem (ok, vlkem - mluvím, resp. píšu, o vlkodlacích). A nějaká ta superschopnost, nebo ovládání mysli taky není na škodu!
2. Pavouci nebo hadi? Och, br… Asi mám radši hady, i když těch jedovatých se bojím… mívám hororové sny o hadech, no br!
3. Co se ti vybaví při slově Kluk?.. Grrr…. Teď se mi vybavili moji spolužáci O_O :D A taky Alex z Deliria :3
4. Máš radši čtení na netu nebo klasickou knížku? Rozhodně knížku! Ze čtení na počítače můžou bolet oči a knížky jsou prostě knížky. Čtečka by mi moc nevadila, ale nemá to kouzlo jako pravá kniha. O a teda ne že by některé povídky na netu nebyli úchvatné, ale v knižní podobě bych se možná někdy dočetla i ke konci, zato na netu se na to většinou vykašlu.
5. Jakými jazyky mluvíš? Česky, Slovensky (mluvit umím, ale píšu tak, jak slyším), učím se Anglicky a když jsem byla malá, prý sem uměla i maďarsky :3
6. Tvoje barva očí? Hnědá (moje kámošky by možná dodali, že mám tečku v oku. Není to něco divného, prostě mám v tom hnědém takovou pidi černou tečku, velkou asi jako stopa od špendlíku.)
7. Jak by si se popsala? Týjo… vzhledově? Hnědé oči, hnědé jakštakš dlouhé vlasy, středně nízká, ne moc tlustá, ale nejsem ani anorektička (nesnáším, když mě tak někdo nazve… teda, zároveň mi to lichotí, ale… :D)
A povahou? Hm… stojí si za svým, občas černá ovce, stydlivá, ale zároveň někdy aktivní, líná…
8. Co čteš za knihu? 3.díl Deliria (Rekviem) a 2. díl Zahrady nesmrtelnosti (Horečka)
9. Kde berete nápady na povídky? Jednou tak trochu ze snu, někdy mě něco prostě napadne a chytím se toho.
10. Máš radši přírodu nebo nějaké ,,město?" (,,město" jakože hodně budov,domů,aut,škol..) Miluji velkoměsta!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smile smile | Web | 22. října 2013 v 20:49 | Reagovat

Mě také nominovaly dvě blogerky a popravdě nevím, k čemu mi to poslouží.. :/
Možná to udělám, až nebudu mít nápad na článek :D :)

2 Ella Monurová Ella Monurová | Web | 23. října 2013 v 12:07 | Reagovat

Díky za odpovědi.:D
Vždyť říkám,že jso upíři lepší..:D
Grr?..:D

3 IvanQa-Ejessica IvanQa-Ejessica | Web | 24. října 2013 v 14:43 | Reagovat

Jéé zajímavý téma na článek :D :)

4 IvanQa-Ejessica IvanQa-Ejessica | Web | 24. října 2013 v 14:54 | Reagovat

Wááu :OO ty píšeš blásně ? Brutální :3 Jináč normálka upíří deníky, jojo :DD ten díl sem taky nejvíc obrečela byl nejlepší .) Být upír mmmm.. Jéé hnědý oči jsou krásný.

5 Lory Lory | Web | 25. října 2013 v 17:12 | Reagovat

Byla jsem nominovaná dokonce třikrát, podle mě je to moc zajímavý projekt, člověk se toho o admince blogu hned víc dozví :D

6 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 25. října 2013 v 19:21 | Reagovat

Dobré odpovědi..:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama