Prosinec 2013

Nebudu na blogu + užijte si to!

23. prosince 2013 v 22:22 | Natally |  Ostatní
Ahojky miláčkové návštěvníci mého blogu. Chtěla bych vám oznámit, že během svátků (respektive během prázdnin, myslím, že končí kolem 6.?) nebudu na blogu aktivní. Ne, že bych normálně byla nějak extra aktivní, ale alespoň se dokopu k obíhání - nemyslete si, že mě blog nebaví, jen někdy nevím, o čem psát, nebo mě prostě přemůže línost. Jenomže teď pravděpodobně nebudu mít možnost blogovat a i kdybych měla, chtěla bych si prázdniny užít (a navíc mám i nějaké povinnosti :/ Olympiáda...) .
Snad to pochopíte :)
Každopádně všem přeji

DOKONALÉ VÁNOCE A ÚŽASNÝ NOVÝ ROK!!!

(Pokud se vám zdá přání krátké, domyslete si, co chcete, a berte to tak, že jsem vám to popřála (ovšem, jen dobré věci)). ;)

Tak pápá a pravděpodobně se ozvu příští rok (klídek, ten je už za pár dnů ;))!

The Starving Games - TIP na parodii

17. prosince 2013 v 20:04 | Natally |  Filmy, seriály
Znáte Hunger Games? Pokud ano, možná by vás mohla zajímat parodie s názvem The Starving Games. Je to celý film, který má více než přes hodinu. Myslím, že některým lidem to asi bude připadat jako blbost, ale já si sledování doopravdy užívala, ono, je to sice přiblblé, ale stejně mě to strašně pobavilo. Takže vám sem hodím trailer a pokud chcete, můžete se na to podívat.

1. Trailer (který vám toho až tak moc neprozradí)


2. Trailer (který už prozratuje víc, a možná to na vás zapůsobí jako úplná blbost, ale co už :D)

Chvilka odpočinku PROJEKT

9. prosince 2013 v 17:43 | Natally |  Projekty, challenge
Po dlouhé době se ozývám a omlouvám se, že jsem tak dlouho nebyla aktivní. Ale minulý týden jsem neměla myslím asi ani jeden den celé volné odpoledne, bohužel už si nevzpomenu na úterý, ale v pondělí byla zkouška polonézy, ve středu olympiáda, ve čtvrtek jsem chodila za anděla, v pátek si byla zkoušet šaty na polonézu, v sobotu byla nakupovat a v neděli jsem byla na oslavě narozenin kamarádky. Takže to vidíte sami.
No každopádně už k tématu článku. Rozhodla jsem se, že se pustím do takového miniprojektu. Nese název CHVILKA ODPOČINKU a jde o to, že vám dám takové menší tipy jak, eh, jak to říct, jak si na chvilku odpočinout.

Každému se někdy stane, že je celý den a na nohou a když přijde domů, je neskutečně unavený. Proto je dobré si někdy udělat chvilku jenom pro sebe. Můžete si třeba číst knížku, nebo se podívat na oblíbený seriál. Ale k tomu přeci můžete i něco mlsat, ne? (Ok, u knih opatrně, moje nej knížka je pokapaná od mandarinky a kámošce jsem polila knihu ústní vodou :D) Můj tip je...